Par mums

Autoskola HERCOGS ir Jēkabpils autoskola, tā atrodas pašā pilsētas sirdī – blakus Jēkabpils Vēstures muzeja Brīvdabas nodaļai “Sēļu sēta” Dambja iela 10. HERCOGA klusā misija ir darīt pasauli labāku, tāpēc mums ir svarīgi, lai ikvienam kursantam izdodas kļūt par zinošu un drošu satiksmes dalībnieku.

Autoskolas mācību programmas ir paredzētas topošajiem un esošajiem auto vadītājiem, HERCOGA kursantiem un jaunpienācējiem no citām autoskolām, kā arī tiek piedāvāts veikt apmācības vispārizglītojošās skolās par ceļu satiksmes drošību. Metodika ir izstrādāta atbilstoši dažādu vecumposmu īpatnībām, pieredzei un galvenokārt uztveres spējām. Mācības tiek pasniegtas vizuāli un audiāli, mācību materiāli tiek regulāri un sistemātiski pilnveidoti un atjaunoti.

Autoskolā HERCOGS šobrīd apmācību veic tikai profesionāli un pieredzējuši pasniedzēji un instruktori, bet noteikti esam atvērti arī topošajiem profesionāļiem. Mums rūp ētiska un godprātīga attieksme pret autoskolas instruktoriem un pasniedzējiem, kursantiem un sadarbības partneriem, jo mēs ticam, ka gribot negribot pastāv princips – apmierināts kursants ir apmierināti mācību spēki.

Lai mācības noritētu produktīvāk, nodarbības notiek mājīgā, komfortablā atmosfērā pie silta dzēriena. Mēs kursantus apmācam ar entuziasmu un lielu aizrautību! Kāpēc? Tāpēc, ka tas ir mūsu sirds darbs!!!